У Рівному в парковій зоні будують кафе

Днями територію парку, що між Пагорбом Слави та обласною лікарнею у Рівному, почали огороджувати триметровим парканом, - повідомляє "Рівне 1".  Стурбована громадськість та журналісти забили на сполох, адже підозрювали, що там може розпочатись чергове будівництво.

Як виявилось хвилювання були недаремні. На місці справді будуватимуть розважальний заклад. Це підтвердили міські чиновники. 

 Начальник міського управління земельних відносин Василь Парчук прокоментував ситуацією із  таємничим будівництвом:

— У 2008-му році трохи більше 8 соток землі Пагорба Слави на сесії міської ради було передано в оренду фірмі "Офіс-Дизайн". Після цього міськрада уклала із ними договір про цю оренду. Все законно,повідомив  takeinfo Василь Парчук. - Але земля виділялась виключно для будівництва об`єкта громадського призначення. Багатоповерхівки там бути не має, лишень щось накшталт кафе, ресторану тощо. Поки ж про плани будівельників влада міста не знає. 

Коментарі

І ще, всі в іннеті можуть знайти земельний кадастр і глянути що парку уже на папері неіснує! не 8 соток, а всього парку - це вже земля для будівництва і обслеговування рекреаційної зони - 07.01.

То йолкі, вже всі знають що там буде Набережний Квартал! І як можна було дозволити забудову парку?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.