Дубенські депутати звернулись до колег із східних областей

Депутати Дубенської районної ради звернулись до депутатів місцевих рад східних областей з проханням захистити мирне населення та протидіяти сепаратизму

На сесії Дубенської районної ради 16 квітня депутати звернулись до депутатів місцевих рад Донецької та Луганської областей з проханням: «Прийняти необхідні рішення для забезпечення захисту мирного населення та протидії сепаратизму, заборонити антиукраїнські мітинги та сприяти притягненню до відповідальності винних осіб у скоєнні антидержавних злочинів», - йдеться у зверненні.

«Для збереження єдності Україні завжди потрібний діалог і не лише по вертикалі владних відносин, але й по горизонталі між місцевими радами різних рівнів та, звісно, пересічними громадянами. Більшість українців вкрай занепокоєні ситуацією на сході та півдні України, де не вистачає нашої підтримки, адже українці найближчі по духу один одному і ніякий закордонний «брат» не повинен диктувати свої правила», - повідомив голова районної ради Олександр Дехтярчук.

Депутати сподіваються, що їхнє звернення не лише почують, але й дослухаються до нього, адже забезпечення миру, безпеки та процвітання країни - обов’язок кожного депутата. Потрібно об’єднуватись, адже у справді важкі хвилини як ніколи важливе розуміння та взаємна підтримка. Про це повідомляє прес-служба Дубенської районної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.