Рівненська обласна рада просить децентралізації тендерів

Депутати Рівненської облради ухвалили звернення до Кабінету міністрів до до децентралізації проведення тендерний процедур. Його підтримала більшість депутатів на позачерговій сесії обласної ради. Зокрема депутати візначають неодноразові випадки зриву виконання тендерних процедур з харчування дітей-чорнобильців, тендерів на оздоровлення. Передача повноважень з проведення таких тендерів, на думку депутатів не тільки дозволила б оперативно вирішувати такі проблеми, а й дати роботу місцевим підприємсвам, які б за рахунок податків наповнювали місцеві бюджети. 

- Нічого не змінилося. Наприклад, цього року тендер на харчування дітей-чорнобильців у північних районах виграла фірма "Максимум" з міста Васильків на Київщині. Це та сама фірма, що харчувала дітей торік при іншій владі, - обурився депутат Петро Бараш. 

- Зараз з 3 березня харчування дітей зірвано низці районів. Діти змушені брати їжу з дому та їсти її прямо в класі. Крім того по фірмах з інших регіонів ми не можемо нормально контролювати якість харчування, дотримання всіх стандартів. Щоб одну сардельку не ділили на чотирьох дітей, - зауважив депутат Григорій Мініч. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.