У Рівному продовжують боротьбу з гральним бізнесом

Працівники спецпідрозділу боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області припинили діяльність нелегального залу ігрових автоматів та вилучили 12 одиниць комп’ютерної техніки.

Під час санкціонованого обшуку в одному із нежитлових приміщень розташованих на вулиці Київській в Рівному міліціонери встановили 25-річного адміністратора та зафіксували надання послуг чотирьом відвідувачам.

Під час заходів міліціонери виявили 12 одиниць комп’ютерної техніки, обладнаної спеціальним програмним забезпеченням, що використовувалась, як стимулятори гральних автоматів, грошові кошти в сумі 3500 гривень, записи підтверджуючі внесення та отримання готівкових коштів учасниками азартних ігор, носії відеоспостереження, особисті та робочі мобільні телефони працівників грального закладу, документи, що стосуються укладання договорів оренди зазначеного приміщення, документи, що стосуються діяльності грального закладу та витрат на забезпечення діяльності грального закладу ("чорна бухгалтерія").

Встановлено, що організатором діяльності грального закладу є 36-річний житель Рівного.

- За фактом зайняття незаконним гральним бізнесом відкрито кримінальне провадження за статтею 203-2 Кримінального кодексу України, - зазначив заступник начальника відділу боротьби з легалізацією доходів організованих злочинних груп УБОЗ УМВС України в Рівненській області майор міліції Микола Фурман. - Працівники спецпідрозділу БОЗ проводять ряд слідчо-оперативних заходів, спрямованих на документування протиправної діяльності групи з ознаками організованості, встановлення вичерпного кола осіб, причетних до організації й надання незаконних послуг у сфері грального бізнесу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.