У рівненський парк повернулись лебеді

У Рівненський Парк молоді сьогодні повернулись лебеді. Двоє білих птахів привезли із рівненського зоопарку, тому рівняни мають змогу спостерігати за неймовірно граційними та красивими пірнатими.

Опікуватись лебедями будуть працівники зоопарку.

- Рівняни також можуть підгодовувати лебедів хлібом і подрібненими овочами. Цукерок вони точно їсти не будуть. Птахи досить розумні і те, що їм не підходить, вони  не їстимуть, - розповів директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк.

Як розповів Олег Павлюк, у Рівненському зоопарку лебеді живуть вже чотири роки, проте їм значно більше років. Також влітку планують перевезти на водойму у центрі міста і чорних лебедів:

- Квітень - це період гніздування у лебедів. Тому в цей період чорні і білі лебеді сперечаються між собою на водоймі. Бували навіть випадки, що вони вбивають один одного. Тому коли закінчиться цей період, ми випустимо на «Лебединку» ще і чорних лебедів, - повідомив Олег Павлюк.

За словами мера Рівного Володимира Хомка, парк Молоді планують прикрасити кованими скульптурами:

- Кована скульптура «Даринка» прикрасить вхід на «Лебединку». Поставити її планують на День Матері - це буде початком кованої алеї, яка буде аж до Краєзнавчого музею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лебеді знову оселилися в центрі Рівного. ФОТО

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.