У Рівному забудовників парку біля Пагорбу Слави судили за приховування доходів

Депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук звинуватив мера Володимира Хомка та начальника міського управління земельних відносин Василя Парчука у прикриванні фірми, яка орендує землю поблизу Пагорбу Слави. Цю фірму суд засудив за неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій ще у січні 2014 року.

Про злодійство землі на Пагорбі Слави:

Коли прочитав коментар начальника управління земельних відносин Рівненського виконкому Василя Парчука (http://takeinfo.net/) зрозумів, що місцеві чиновники разом з Володимиром Хомком прикривають ПФ "Офіс-дизайн".

Цю земельку прихопили, коли захворів і помер міський голова Віктор Чайка. Робила це організована група депутатів і чиновників користуючись безвладдям в місті. Вони тоді багато потягнули.

Ця "фірмочка" упродовж багатьох років навідріз відмовлялись платити за оренду землі територіальній громаді. Про це добре знали і Ворлодимир Хомко, Василь Парчук і земельна комісія. 

Особисто піднімав це питання - повернення землі у територіальну громаду міста ще декілька років тому. Сума збитків від цих спекулянтів землею становила сотні тисяч гривень. 

Тепер вони розпочали будівництво... а хто порахує не сплачені в міський бюджет гроші???", - написав у "Фейсбук" Олександр Лащук.

За інформацією ДП "Інформаційно-ресурсний центр", засновниками фірми "Офіс-дизайн" є Ільчук Андрій Андрійович та Ботвінчук Максим Андрійович. Заснована фірма у 2002 році.

Від 11.02.2014 юридична особа "Офіс-дизайн" знаходиться в процесі припинення. Підстава: за судовим рішенням про неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності.

Судове рішення виніс Рівненський окружний адміністративний суд. Дата набуття чинності рішення: 03.01.2014.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.