У Рівному розпродують квартири

 

«Війна – війною, а обід – за розкладом», давню народну мудрість про неспокійні часи можна перефразувати й до теми житла. Щоб не відбувалося навколо, потрібно думати і дбати про те, де і як жити. Спробуємо розібратися, скільки нині коштує у Рівному пристойне житло і що входить у його вартість.

Нині ринок нерухомості пропонує безліч варіантів. Можна купити квартиру на вторинному ринку, можна профінансувати будівництво, або ж придбати вже готове житло. Але й це не все, останні дві позиції мають ще два підпункти. Перший — придбати квартиру підготовлену до чистового ремонту: з ідеально рівною стяжкою, штукатуркою, якісною інженерією і т.д. Другий — купити «голу коробку», де за власні кошти зробити всі основні роботи по оснащенню. Тут, як ви зрозуміли, вибір за покупцем.

Ми ж розглянемо пропозиції від компанії «РЕНОМЕ», яка нещодавно розпочала будівництво п’ятої черги житлового комплексу «Гетьман Виговський».

До речі, квартири, збудовані цією компанією, користуються неабияким попитом у рівнян. Станом на перше квітня 2014 року було продано 491 квартиру. Не дивлячись на складну ситуацію в крані, «РЕНОМЕ» не збирається на цьому зупинятися.

— Вже здано в експлуатацію 30321 м2 житла, збудованого «РЕНОМЕ» і ще 10726 м2 – на стадії будівництва, — розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії Лілія Музика-Бєлая. — Варто зазначити, що ми здійснюємо продаж не «квадратних метрів», а квартир. Їхню вартість зафіксовано у гривнях, принаймні до 1 червня цього року.  Відповідно, однокімнатну квартиру можна купити від 294 до 302 тисяч гривень. На ціну впливає коефіцієнт комфортності: площа, розміщення, інсоляція і, навіть, поверх. Детальну інформацію ви зможете знайти на нашому сайті або ж за телефоном: 43-40-74. Раді будемо відповісти на усі запитання у Центрі продажу квартир (Буковинська, 3).

Якість — один із основних критеріїв при виборі житла. Саме тому «РЕНОМЕ» завжди використовує надійні матеріали та комплектуючі. Житло — покупка не на рік, а інвестиція у майбутнє.

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.