Ініціатори будівництва біля Рівного утилізаційного заводу хочуть поговорити

Всеукраїнська екологічна компанія у мережі "Фейсбук" звернулась до рівнян щодо можливого будівництва поблизу мікрорайону Тинне заводу по утилізації.

"Всеукраїнська екологічна компанія спеціалізується на дослідженнях та експериментальних розробках у сфері природничих і технічних наук, утилізації безпечних і небезпечних відходів.

Основними принципами нашої діяльності є турбота про навколишнє середовище та вирішення екологічних проблем. Підприємство дотримується жорстких вимог до екологічної безпеки виробництва і його впливу на навколишнє природне середовище. Ми постійно й прискіпливо контролюємо збереження балансу між потребами розвитку бізнесу компанії та необхідністю поліпшення наслідків його впливу на довкілля. Наше підприємство є екологічно відповідальним бізнесом.

Важливою складовою роботи Всеукраїнської екологічної компанії є відкритість і публічність. Ми переконанні, що оприлюднення достовірної та повної інформації про підприємство, технологічні процеси в його роботі та їх вплив на довкілля є запорукою уникнення соціальних конфліктів, недовіри та непорозумінь.

Впевненні, що саме брак правдивої інформації зумовив занепокоєння та тривогу в громади мікрорайонну «Тинне» в Рівному. Мешканців насторожив намір нашої компанії відкрити на околиці Тинного сучасне утилізаційне підприємство. Нагадаю, що Всеукраїнська екологічна компанія торік придбала склад агрохімікатів місцевого господарства. Він знаходиться в полі за понад 800 м. від найближчої житлової забудови мікрорайонну. Приміщення десятки років використовували для зберігання не лише міндобрив, а й пестицидів і гербіцидів. Там й до тепер лежать тонни небезпечних токсичних речовин, які потребують якнайшвидшої утилізації.

Всеукраїнська екологічна компанія саме на базі цього складу, після належного впорядкування території та приміщення, планує відкрити утилізаційне виробництво. Йдеться про переробку та обробку люмінесцентних ламп, відпрацьованих акумуляторів, батарейок, мастил, а також утилізацію медичних виробів, зокрема, шприців. Технології, які будуть використанні відповідають усім сучасним екологічним та санітарно-гігієнічним вимогам. Ми готові докладно розповісти про всі аспекти проекту, подати коментарі та роз’яснення фахівців.

Запрошуємо до широкого та активного діалогу наших партнерів, громадськість, експертів, представників громади.

З повагою засновник Всеукраїнської екологічної компанії, кандидат економічних наук В’ячеслав Сьомик", - йдеться у зверненні компанії у "Фейсбук".

6 квітня цього року мешканці почали збір підписів під звернення до мера Рівного, аби він запобіг будівництву заводу.

9 квітня відбулось засідання спецкомісії Рівнеради щодо будівництва заводу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.