Рівненська "Батьківщина" теж створила штаб руху опору

Відповідно до ініціативи лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, всі партійні офіси у Рівненській області перетворюються на штаби руху опору для добровольців, які будуть брати участь у загальнонаціональному русі, - повідомила прес-служба партії. 
- Виходячи з тієї загрози мирному життю українців та небезпеки військової агресії з боку Росії, ми всебічно сприятимемо зміцненню обороноздатності України, - зазначив народний депутат України, голова Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина» Микола Кучерук. – Вже сьогодні ми у містах та районних центрах створюємо ці штаби та призначаємо їх керівниками людей, що мають відповідну військову підготовку. Аби спростити розгортання штабів, ми люб’язно погодилися організувати їх функціонування на матеріальній базі та в приміщеннях наших партійних осередків. Метою діяльності штабів є допомога у формуванні спецпідрозділів, які здатні будуть зі зброєю в руках захистити територіальну цілісність нашої держави. Ми бачимо як на Сході Україні діють проплачені сепаратисти, окупанти і повинні дати їх діям рішучу відсіч. Україна - це єдина та неподільна країна. 

Рівненський обласний штаб руху опору тісно співпрацюватиме й координуватиме свою роботу з місцевими військовими частинами Міністерства оборони України, аби спільно об’єднати людей і спрямувати їх зусилля безпосередньо на захист нашої держави. Тому закликаємо всіх громадян, хто має військовий досвід, та патріотично налаштованих і готових долучатися до захисту Батьківщини у лавах руху опору, звертатися до обласного та районних штабів руху опору. 
Місце розташування Рівненського обласного штабу: 
М.Рівне, вул.С.Петлюри,1 (2-ий поверх) 
Тел. 69-05-05 

Читайте також: 

На Рівненщині розпочнуть навчання народного ополчення

У Рівному вимагають створити народне ополчення

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.