У Рівному покажуть «призначення храму»

«У храму є призначення своє: для душ прилисток, душі спасіння». Фотовиставка з такою назвою, присвячена одному з найбільших християнських свят Великодню відкриється сьогодні у Рівному. 

За словами організатора виставки, фотохудожника Олександра Харвата, сьогодні як ніколи храм об'єднує українців, вселяє в них віру, робить їх сильнішими, підтримує вогник надії. 

- Храм унікальний тим, що кожен знаходить там те, за чим прийшов. Слово боже зцілює. Віра - допомагає не зламатися, коли ламають. Наша виставка присвячена світлому святу Великодня. І не дивлячись на всі випробування, на всі хвилювання, що випали на нашу долю останнім часом - ми всі підемо і посвятимо паску, помолимося, похристосуємось, порадіємо разом світлому святу, - зазначив Олександр Харват.

В експозиції будуть представлені роботи Тетяни Вакулюк, Віктора Затолокіна, Альони Зень, Жанни Каштан, Альони Корнєєвої, Віталія Філімонова та Олександра Харвата.

Відкриється виставка сьогодні о 15 годині в ТЦ «Злата Плаза». Роботи представлені в експозиції рівняни зможуть побачити до 20 травня.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.