Справами скандальної рівненської судді зайнялись в Києві

Вища кваліфікаційна комісія суддів перевіряє діяльність рівненського судді Оксани Дудар Про це повідомляє прес-служба народного депутата Віталія Чугуннікова.

Як відомо нардеп звернувся до комісії з проханням дати оцінку винесених суддею Оксаною Дудар заборон проводити масові заходи активістам Євромайдану під час української революції.

- Своїми рішеннями пані Дудар порушила прямі норми Конституції, що викликало бурю незадоволення та протестів на Рівненщині. А тому я переконаний, що Вища Кваліфікаційна Комісія Суддів винесе правильне рішення та позбавить цю панянку звання судді. Але якщо цього не відбудеться, то і я, і мої колеги, що представляють Рівненщину, не зупинимося, доки вона, як прислужник режиму, не понесе покарання, - наголосив Віталій Чугунніков.

Як розповів Віталій Чугунніков, днями він отримав відповідь на своє звернення з повідомленням, що вища кваліфікаційна комісія суддів взяла до розгляду факти неправомірних ухвал, винесених суддею Оксаною Дудар.

В зверненні, яке подав нардеп до ВККС, йшлося про винесені в кінці 2013 року заборони активістам рівненського Євромайдану проводити протестні акції під стінами облдержадміністрації. Ці ухвали, які були винесені за заявою міського голови Володимира Хомка, порушують права і свободи громадян України, які гарантовані Конституцією. Тож голова рівненських УДАРівців переконаний, що після вивчення усіх фактів вища кваліфікаційна комісія суддів позбавить суддю Дудар звання суді.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.