На Рівненщині відбудеться фестиваль-реквієм "Пам’яті Героїв Гурб"

Вже стало доброю традицією на третій день Великодня на Рівненщині вшановувати пам'ять героїв бою під Гурбами, що у Здоблунівському районі. Саме цього дня сюди  з'їжджаються патріоти з усіх областей України, щоб вклонитися  відважним бійцям Української Повстанської армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фоторепортаж "Гурби – Антонівці"-2013

Цьогоріч це особлива дата,  70 років з дня їх трагічної загибелі в нерівному бою з загонами НКВС. Саме тому вшанування вояків УПА, навіть  попри останні неспокійні події в країні,  відбуватиметься з особливою відданістю. А ще цього разу разом з загиблими героями УПА згадуватимуть і героїв «Небесної сотні».

Без політичних прапорів, гучних промов політиків та велелюдних мітингів на їх підтримку, саме так, лише з жовто-блакитнним стягом та прапором бійців УПА, з молитвою, схиливши голови перед пам’яттю героїв, в урочищі Гурби збираються ті, хто хоче віддати шану воякам Української Повстанської Армії. Так  вже два роки поспіль починається фестиваль-реквієм «Пам’яті Героїв Гурб». Не буде винятком і цьогорічне дійство.

Організатор заходу наголошують фестиваль-реквієм, як і два роки поспіль не матиме жодного політичного спрямування. Ми закликаємо не використовувати жодної політичної символіки, адже сама участь у цьому заході вже є патріотичною.

Як і раніше після панахиди за загиблими відбудеться реставрація подій квітня 1944 року, яку організовує меценат, депутат обласної ради Віктор Кривун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненщина - Гурби: священики, депутати і стрілянина

Після закінчення «реконструкції бою», розпочнеться концерт-реквієм, який організовує громадський діяч Роман Яворський.

Заявкою є заповнення онлайн анкети та надіслання після підтвердження про отримання анкети: копію паспорта (1,2 стор., прописка) та копію ідентифікаційного коду на пошту: gurby2014@gmail.com

Сайт теренової гри "Гурби – Антонівці": http://gurby.org.ua/

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.