Біля УМВС Рівненщини збираються протестувальники

У ці хвилини біля адмінбудівлі обласного управління міліції Рівненщини збираються активісти. Серед них представники Правого сектору, Жіночої Сотні, Рівненської Варти та Автомайдану.

Активісти збираються на акцію протесту проти призначення на посаду головного міліціонера Рівненщини Миколи Щирука.

Як повідомила координатор Жіночої Сотні Ніна Скиба, представники зазначених громадських об'єднань обурені призначенням.

- У міністерстві скористались тим, що рівняни заклопотані приготуванням до Великодня, велика кількість представників Правого сектору Рівненщини поїхала у східні області та на охорону кордону, - зазначила Ніна Скиба.

Активістка наголосила: якщо сьогоднішня акція протесту не змінить рішення МВС, її повторюватимуть і надалі до досягнення відповідного результату.

Нагадаємо, інформація про призначення Миколи Щирука з'явилась сьогодні. Відповідне рішення, нібито прийняли у МВС після засідання кадрової комісії міністерства. За неофіційною інформацією, наказ про призначення Щирука вже підготовлений.

Ключові слова: 

Коментарі

ну як не пройшла? що більшість комітету була проти?ні. а коли рахувати що для проходження потрібно 2/3 голосів,як говорили на комітеті так ніхто не пройшов на даний момент і не пройде

А чи проіформував наш так званий люстраткомітет, що ця кандидатура НЕ ПРОЙШЛА ? Чи так як і з прокурором ? Бла-бла комітет, дилетанти...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.