Рівненські фермери та селяни підтримують військових на полігоні

Мирне населення Рівненщини продовжує допомагати військовослужбовцям. Зокрема, місцеві фермери неодноразово передавали Збройним силам провізію, овочі, крупи. Продовжують підтримувати рідну армію і сільські громади. Так селяни з Костопільського району взяли своєрідне шефство над військовими окремої механізованої бригади, які зараз проходять навчання на Рівненському полігону. Люди допомагають продуктами, кожен приносить те, що може. Доставку продовольства військовим організовують сільські ради та місцеві підприємці. Кажуть інакше не можуть, адже до цієї бригади призвали і резервістів з їхніх сіл. Тим часом військові вдячні про таку турботу. Навіть запросили підприємців та сільких голів ознайомитись з умовами несення служби на Рівненському полігоні.

- Ми дуже вдячні народу за таку підтримку. Коли проходить таке масштабне розгортання бойових з’єднань, виникають певні труднощі, але ми їх вирішуємо. І підтримка людей в цьому дуже важлива, - розповів командувач ОК «Північ» Ігор Колесник. – Всі військовослужбовці від вищого керівництва до рядових дуже вдячні за активним мешканцям краю за допомогу.

В свою чергу від імені краян голова асоціації фермерів Рівненщини Дмитро Українець зауважив, що рівняни готові не тільки допомагати армії провізією, а у випадку російської агресії самі готові взятися за зброю.  

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.