Автомайдан виступив проти призначення Щирука головним міліціонером Рівненщини

Більше двох десятків автомобілів рівненського Автомайдану разом із активістами "Рівненської варти" та "Жіночої сотні" влаштували акцію протесту проти призначення Миколи Щирука начальником УМВС України в Рівненській області.

Представники Автомайдану проїхали вулицями обласного центру та під'їхали до будівлі обласного управління міліції.

Як розповів координатор рівненського Автомайдану Юрій Лалак, цією акцією активісти хотіли показати, що вони не сприймають призначення Миколи Щирука головним міліціонером Рівненщини і готові мобілізуватися.

- Рівненський Автомайдан проти "спускання парашутистів" та призначення на посади за партійними квотами. Тому сьогодні ми влаштували акцію протесту проти призначення Миколи Щирука. Автомайдан не сприймає його на посаді начальника УМВС області, бо його кандидатуру не підтримав люстраційний комітет і громадськість міста. І ми не будемо миритися з тим, що зараз його призначили на посаду, - сказав Юрій Лалак.

Коментарі

кучманоїдівську палєстінську рептилію витягнули з парку юрського періоду...тепер-тримайтесь...і автомайдан,і ПС.і всі хто поти капітельманші з її клікою..за що гинули???

Автомайдан, це громадська організація тому основним завданням для неї, на мою думку, має бути контроль за діяльністю влади. Щирук, ще жодного дня не працював. Що контролювати? Дайте йому шанс обісратись, а тоді вже розвезіт те гав.о по всій області аж до Києва. А Лалуку в такий вечір більш немає чим зайнятись, свято на носі, клоун.

А яка іще жіноча сотня , створили її з десяти дівок, для галочки ,тоже боєвички))), як і той автомайдан ,Рибачка треба в першу чергу гнати він же по квоті)

ого! а де це ПС назбирав цілих 20 машин? Ну і 20 машин - це не показник, в області живе набагааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааато більше людей.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.