На Рівненщині виділили 400 тисяч на громадські формування, які захищатимуть держкордон

400 тисяч гривень з Рівненського обласного бюджету виділено на громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону. Наразі ці загони створені та діють в області. 

Як повідомив заступник голови облради Степан Павлюк, списки громадян, які хочуть отримати військову підготовку та взяти участь у таких загонах, формуються на базі МВС України у Рівненській області. Наразі до них внесено 891 особу, з яких 230 – уже пройшли навчання, і 102 – уже мають досвід у військовій справі та залучені до охорони громадського порядку. Зараз з цих людей планується створити два батальйони по 250 осіб. Медичний огляд для них буде безкоштовним.

Щоб забезпечити добровольців обмундируванням, провести з ними тактичні навчання необхідні кошти. Тож депутати доповнили порядок денний сесійного засідання, включивши в нього додатково питання «Про внесення змін до Обласної комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки». У проекті рішення із цього питання передбачено зміни у заходах програми у частині фінансування громадських формувань.

Це рішення обласна рада підтримала, а у рішенні «Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік» виділено ці кошти. Про це повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Коментарі

Вся люстр акция фарс правит куче рук главное деньги

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.