Рівненські міліціонери здали кров важкохворим дітям

Для правоохоронців донорство вже стало доброю традицією. Вони завжди відкликаються на прохання про допомогу. Міліціонери врятували таким чином вже не одне людське життя.

В Україні тисячі хворих людей потребують підтримки та допомоги. Для багатьох із них переливання крові — це єдиний шанс для життя.

Напередодні Христового Воскресіння, керівництво УМВС ініціювало проведення добровільної благодійної здачі крові. В лавах правоохоронців знайшлося чимало небайдужих людей, які висловили бажання допомогти.

Зазначена акція, в першу чергу, спрямована на допомогу хворим дітям, працівникам та пенсіонерам органів внутрішніх справ області.

— Наші міліціонери регулярно долучаються до благодійності з метою збереження здоров’я нації, — зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника УМВС України в Рівненській області полковник міліції Сергій Гандзелевський. — Загалом понад 50 співробітників органів та підрозділів внутрішніх справ області відгукнулися допомогти хворим. Ми і надалі будемо долучатись до благодійності, адже кількість охочих допомагати в рядах правоохоронців не меншає. Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.