У Дубно надання матеріальної допомоги стане прозорішим

Питання матеріальної допомоги завжди постає, коли людина опиняється в скруті, проте інформація кому вона надавалась та як можна отримати допомогу часто хвилює не лише постраждалих.

Відтепер інформація про те, кому була надана матеріальна допомога за згодою осіб публікуватиметься на сайті Дубенської райради та райдержадміністрації згідно рішення сесії районної ради 16 квітня про порядок надання одноразової матеріальної допомоги найбільш незахищеним верствам населення району.

Щоб не ставити потерпілих в незручне становище та не розголошувати лікарської таємниці, причини надання допомоги не публікуватимуться. Також за рішенням районної ради в разі тяжкого захворювання, негайного проведення лікування з хірургічним втручанням чи обставин, які об'єктивно порушують нормальну життєдіяльність особи, наслідки яких вона не може подолати без сторонньої підтримки, надається допомога у виняткових випадках без довідок про доходи та склад сім’ї. Заявник може надати додатково інші документи, які розкривають суть обставин, внаслідок яких він потребує надання матеріальної допомоги.

Матеріальна допомога надається на лікування або у випадку надзвичайної ситуації (стихійне лихо, пожежа, нещасний випадок та інше). Також одноразова матеріальна допомога надається громадянам району, яким виповнилось 100 і більше років. Розмір допомоги визначається спеціально створеною комісією. Про це повідомляє прес-служба Дубенської районної ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.