Рівненщина прийматиме учасників Всеукраїнського конкурсу з технічного моделювання

 З 23 по 25 квітня  на базі комунального закладу “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради буде проведено Всеукраїнський конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Організатор заходу -  Український державний центр позашкільної освіти.

Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь та навичок.

Основними завданнями цього напряму є: засвоєння початкових технічних і технологічних знань, елементарних уявлень і понять; ознайомлення зі світом техніки, найпростішими технологічними процесами, елементарною електротехнікою; формування графічної грамотності, вмінь і навичок роботи з різноманітними матеріалами та інструментами, виготовлення іграшок, моделей машин і механізмів.

Заняття   учнів   у гуртках   початкової  технічної   творчості  дає   змогу  їм      набути досвіду власної творчої діяльності, розвинути конструкторські здібності, просторове й логічне мислення, уяву, фантазію.

Програмою Всеукраїнського конкурсу-змагання передбачено проведення:теоретичного заліку, виготовлення моделі транспортної техніки, виконання композиції за допомогою об’ємних геометричних фігур, виготовлення літаючої моделі планера та участь у змаганнях на дальність польоту в приміщенні.

Як повідомляє прес-служба управління освіти у науки Рівненської ОДА, урочисте відкриття змагань відбудеться 23 квітня о 14 год.30 хв.  в  актовій  залі Технічного коледжу Національного університету водного господарства і природокористування (м. Рівне, вул. Орлова, 35).

  Координати оргкомітету: Каленська Юлія Миколаївна, тел.: (067)9264098,  26-58-56, 22-34-77.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.