Рівненська вчителька географії – серед кращих в Україні

Вчителька рівненського НВК «Спеціалізована спортивна школа» № 26 Наталія Осніцька – серед кращих вчителів географії в Україні. Вона посіла третє місце на всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2014» у номінації «Географія». Його результати днями оголосили у Миколаєві.

Участь у цій номінації цього року взяли кращі вчителі географії загальноосвітніх закладів держави з 12 регіонів України. Серед них і переможець обласного етапу конкурсу на Рівненщині Наталія Осніцька.

– Всеукраїнський етап конкурсу був непростим: сильні конкуренти, складні завдання. На першому етапі перевіряли наші фахові знання. Ми розв’язували тести з педагогіки, психології, на знання комп’ютера. Виступали, демонструючи свій професійний досвід. До речі, свій виступ я пов’язувала з Рівненщиною, показуючи, як прививаю дітям любов до рідного краю, скільки всього цікавого тут можна побачити. Тим самим, спростовувала стереотип про те, що на Рівненщині немає чого дивитися, адже ми маємо багато цікавих, пізнавальних екскурсійних маршрутів, – розповідає Наталія Осніцька. – На другому етапі конкурсу ми виконували творче завдання. А також готувати урок, який мали проаналізувати. Найважчим було те, що тему уроку нам сказали за годину до його початку. Тож за цей час мали підготувати презентацію, відеоролик, сконструювати урок таким чином, щоб він відрізнявся від інших, мав свою родзинку. Потім потрібно було проаналізувати зроблене.

Пані Наталія зазнається, що неймовірно хвилювалася за свою участь у конкурсі:

– Відчувала відповідальність, бо представляла всю Рівненщину, тож мусила зробити все на найвищому рівні.

До речі, виступом рівненської учительки географії перейнялися і журі, і учасників конкурсу. Вони цікавились, що цікавого можна подивитися на Рівненщині, які тут є визначні місця та пам’ятки.

За третє місце Наталія Осніцька отримала диплом, сувеніри та подарунки, а також грошову винагороду.

Переможцем конкурсу у номінації «Географія» став Олександр Красота, вчитель географії Вільшанської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вільшанської районної ради Кіровоградської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.