Військові подякували фермерам Рівненщини за підтримку

Командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-лейтенант Ігор Колесник зустрівся з фермерами та головами селищних рад Рівненщини і подякував їм за вагомий внесок у відновленні обороноздатності Збройних Сил України, сприянні наданні благодійної допомоги військовим частинам. Про це повідомили у прес-центрі управління ОК «Північ».

— Саме ви, незважаючи на реальні загрози життя і здоров’я, стали ініціаторами збору та доставки ста двадцяти п’яти тонн продуктів з Рівненщини на Кримський півострів, допомагаєте продуктами харчування військовим частинам Рівненського гарнізону, — зазначив генерал-лейтенант Ігор Колесник. — Відчуваючи підтримку з боку громади, війська й надалі демонструватимуть незламність духу, силу волі, вірність Присязі та патріотизм.

У відповідь голова Рівненської обласної асоціації фермерів та приватних землевласників Дмитро Українець зазначив, що він переконаний побаченим, і українському народові є на кого розраховувати.

— Впевненістю та наполегливістю дій у виконанні визначених завдань військові демонструють готовність до захисту своєї Вітчизни, — запевнив Дмитро Українець, і додав, що фермери й надалі підтримуватимуть українську армію, а якщо стане за потрібне, то і самі зі зброєю в руках захищатимуть Батьківщину.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.