Завтра вчергове спробують представити на посаду начальника міліції Рівненщини Миколу Щирука

Завтра о 9.00 в управлінні МВС в Рівненській області відбудеться чергова спроба Арсена Авакова представити на посаду начальника міліції Рівненщини Миколу Щирука. Як пише "Четверта влада", про це повідомляє Правий сектор Рівненської області.

Правий сектор просить усіх свідомих громадян прийти до будинку УМВС в Рівненській області, по вул. Хвильового 2, і долучитися до акції протесту.

Це вже не перша акція громадськості проти призначення цього кандидата. На початку квітня Микола Щирук вже приміряв на себе крісло начальника, однак тоді залишився ні з чим. Обурювалися призначення Миколи Щирука і 18 квітня.

Нагадуємо, 18 квітня кадрова комісія МВС обрала Миколу Щирука на посаду начальника МВСУ в Рівненській області. Микола Щирук сказав, що почне з діалогу із громадськістю, зокрема створить Громадську ради при УМВС. Хоче, щоб туди увійшли «нормальні» (не пояснив що це означає – авт.) журналісти, представники громадськості і частина членів Люстраційного комітету

Коментарі

не Торбіч,а Курсик-капітельманська шістка,яка має жінку з КАстАпУля:))а Трбіч,нормально все висвітлює,і має свою позицію

кінчати треба цей єБЮТівський балаган разом з його режисерами

Кучерук-Щирук-Лозян-Нікулін-Цупрук-костопільські, березнівські тітушкі на 70 річчя бою під Гурбами УПА із військами НКВС мають лягти під УВС, ні запроданцям. СЛАВА НЕБЕСНІЙ СОТНІ, воїнам УПА. Торбіч (агент ФСБ) має все відзняти і негайно виложити в інтернет.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.