Новий начальник зганятиме рівненських міліціонерів на свій мітинг?

У Рівному триває скандал навколо призначення начальником обласної міліції Миколи Щирука, якого всіляко підтримує народний депутат від "Батьківщини" Микола Кучерук. Своє навдоволення призначенням Щирука висловили низка громадських організацій, вони навіть готові проводити безстрокову акцію протесту. Сьогодні ж стало відомо, що міліціонери теж проведуть мітинг. На підтримку нового начальника. І кажуть, не з власної волі. 

- Маю інформацію, що новий начальник УМВС Микола Щерук разом з полковником  Олексієм Лозяном використовують ВЖЕ адмінресурс. Вони змушують ментів йти на пікет за Щирука. Менти не хочуть. Так от - попереджаю кожного мента (я їх більшість знаю в обличчя, давно з ними "живу") - це насправді ЗЛОЧИННИЙ наказ, - написала у Facebook журналістка Тетяна Закордонець. -  Хто вийде ЗА Щирука, здам вас кожного. І начальника рівненського МВ УМВСУ Руслана Мельника попереджаю - не дай Боже ваші люди підуть. Я особисто сфоткаю кожного з них і розтиражую по Інтернету. І ще добавлю все те, що про кожного знаю. 

Читайте також:

 

Начальником УМВС Рівненщини став Микола Щирук

Микола Щирук "примірявся" до крісла начальника міліції Рівненщини

Микола Щирук розповів, що його пов'язує з "Мордою"

Голова Рівненської ОДА пропонує Щирука на посаду головного міліціонера Рівненщини

Микола Щирук: Я не відмовлюсь від посади, бо чоловік

Микола Щирук познайомився з особовим складом рівненської міліції

Микола Щирук вже готовий поставити рівненських міліціонерів на коліна?

Щирук бере штурмом будівлю УМВС в Рівненській області

Коментарі

Здається всі зглузду з'їхали, та дайте людині попрацювати ато тільки люстрацію вміємо робити,бо проконтролювати посадовців не буде кому а як призначати то бажаючих огого

А ЧОГО ПОЛКОВНИК ЛОЗЯН, МОЖНА ПРОСТО КУМ ЩИРУКА, ДВА КОСТОПІЛЬСЬКИХ ОБДИРАТЕЛІ ЛЮДЕЙ І СВОЇХ КОЛЕГ.

Ну, й де той правий сектор, чи тільки бариг по кутках щемити можете, чи правду казав цупрук, коли київських мусорів просив за бєлого, казав, що той "управляємий"???

Маю інформацію що Щирук просив Нікуліна, Цупрука завезти тітушек із Костополя, Березного яких Губанов в свій час возив в Київ до УМВС щоб створити провокацію спочатку в Гурбах під час відзначення 70 річниці битви із НКВС а потім під управління. Задача агенту ФСБ Торбічу все знятиі викинути в інтернет. Аваков Щируку поставив задачу вилучити зброю іконтролювати видубуток бурштину де 1 кг. вартує 8 тис. дол.США. Як вам це подобається?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.