Рівненські активісти скаржитимуться міністру Авакову на Щирука

Кілька десятків активістів Автомайдану, Правого сектору, Рівненської варти, Жіночої сотні та інших громадських організацій міста прийшли до будівлі обласного управління міліції в знак протесту прооти призначення начальника УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука.

Сьогодні не зважаючи на святковий день біля будівлі УМВС Рівненщини велолюдно. Причиною цього стала інформація, що сьогодні в черговий раз хочуть таємно представити Миколу Щирука керівному складу міліції. 

Наразі активісти знаходяться на подвір'ї біля будівлі УМВС України і налаштовані рішуче. Зокрема, Правий сектор запевняє, що не допустить представлення Щирука та працювати на цій посаді. 

За попередньою інформацією, о 10 годині в УМВС має бути селекторна нарада з міністерством, на яку спробують прийти активісти та висловити свою незгоду з призначенням Миколи Щирука міністру Арсену Авакову. 

Тим часом журналісти зв’язалися телефоном з Миколою Щируком. Зокрема він прокоментував інформацію про своє призначення на посаду:

- Я був запрошений на нараду в МВС там мою кандидатуру розглядали разом з іншими трьома претендентами. Обрали мене. Втім наразі не маю інформації про те, коли мене представлять особовому складу УМВС. Інформації про те, що міліціонери проти мого призначення, я не маю. Якщо міліціонери знають закони і готові виконувати свою роботу, то проблем не має бути жодних. Тим часом громадські протести більше ініційовані певними політичними силами. А у ЗМІ про мене поширюється багато дезінформації, невідомо ким придумано.  

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.