Микола Щирук не знає коли його представлятимуть міліції Рівненщини

Кілька десятків активістів Автомайдану, Правого сектору, Рівненської варти, Жіночої сотні та інших громадських організацій міста прийшли до будівлі обласного управління міліції в знак протесту прооти призначення начальника УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука.  В УМВС зараз триває селекторна нарада з міністерством, на яку спробують прийти активісти та висловити свою незгоду з призначенням Миколи Щирука міністру Арсену Авакову. 

Тим часом журналісти зв’язалися телефоном з Миколою Щируком. Зокрема він прокоментував інформацію про своє призначення на посаду:

- Я був запрошений на нараду в МВС, там мою кандидатуру розглядали разом з іншими трьома претендентами. Обрали мене. Втім, наразі не маю інформації про те, коли мене представлять особовому складу УМВС Рівненщини. Інформації про те, що міліціонери проти мого призначення, я не маю. Якщо міліціонери знають закони і готові виконувати свою роботу, то проблем не має бути жодних. Тим часом громадські протести більше ініційовані певними політичними силами. А у ЗМІ про мене поширюється багато дезінформації, невідомо, ким придуманої, - зазначив Микола Щирук. 

Ключові слова: 

Коментарі

А Щирук вже забув як будиночок за прокуратурою будували ми йому? Скотина до останнього цвяха розділив між районами області. Треба буде і ми вийдемо пікетувати цю скотину. 15 років назад поставив всіх на лічильник і зараз поставить. Чомусь ніхто доброго слова про нього сказати не може, а тих пару тролів що розповідають про високі матерії поспілкуйтесь з пенсіонерами МВС і послухайте про Щирука.

Бо завтра тут буде хазяйнувати москаль...А чим краще хазяйнування капітельманші подруги путлера ,з її шістками?

А може не треба так. Ми загралися в демократію. То кого назначать керівником міліції - лейтенанта, який вчора закінчив училище, чи людину з вулиці, яка зовсім не знає міліцейської роботи. Може вже пора припинити цю гру, а точніше паралізувати владу. Всім критиканам раджу згадати слова, що українські демократи миряться за хвилину перед розстрілом. Що - робимо все щоб знову янукович чи ще хтось повернувся до влади? Люди - зупиніться, не нищіть всі завоювання революції. Майдан закінчився і державна машина має працювати, а не стояти на місці. Бо завтра тут буде хазяйнувати москаль...

рептилія кучманоїдівська,палєстінського походження ,з парку Юрського періоду..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.