На Рівненщині засуджені теж освятили паски

Найбільше християнське свято – Великдень, святкують засуджені пенітенціарної служби Рівненщини.  Готовилися до свята засуджені заздалегідь – проводили генеральне прибирання житлових приміщень, займалися розписом писанок, а на передодні свята усі бажаючі пройшли Святе Таїнство Сповіді та Причастя, повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

В усіх установах області було проведено святкове богослужіння та освячення обрядових пасхальних страв: пасок та крашанок. Протягом Великодніх свят засуджених відвідують представники релігійних організацій з святковими та концертними програмами, представниками адміністрації організовано Великодні конкурси та вистави.  

«У світле свято Великодня Хай буде з Вами ласка Господня! Нехай Ваші думки стануть чистіші і світліші, а у серцях запанує спокій та злагода», - привітав засуджених Городищеньскої колонії №96 отець Іван, настоятель Святодмитрієвського храму в с.Городище.

Цього року засуджені до довічного позбавлення волі, які відбувають покарання в Городищеньскій колонії, також мали можливість побувати на святковому богослужінні, адже у секторі максимального рівня безпеки діє молитовна кімната.

«Хтось долучається до віри ще з малечку – відвідуючи церкву з мамою,  а я вперше почав відвідувати богослужіння в місцях позбавлення волі», - розповідає засуджений до довічного позбавлення волі Олександр Войнович. – «Велике значення для духовного відродження має і те що відтепер і у секторі для засуджених до довічного позбавлення волі відкрито молитовну кімнату».

Засуджених та персонал пенітенціарної служби області привітав виконуючий обов’язки начальника управління ДПтС України в Рівненській області Костянтин Мазяр : «Великдень це можливість для всіх нас усвідомити істинні цінності, долучитись до основних християнських заповідей, що роблять нас чистішими, добрішими, гуманнішими і благороднішими».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.