На Рівненщині у Дубно запрацювала "Школа лідера"

18 квітня о 10:00 в великому залі засідань Дубенської районної ради відбулись перші навчання Школи лідера. Захід відвідало близько шістдесяти осіб, бажаючих навчатись громадській діяльності. Ініціатором створення школи Лідера є голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук.

Школа лідера – це спеціальна програма із проведення періодичних тематично запланованих семінарів за участі молодих громадських діячів, які після закінчення школи отримають спеціальний сертифікат та можуть бути зараховані до кадрових резервів районної влади різних рівнів.

Семінар розпочався із привітання голови райради Олександра Дехтярчука та голови райдержадміністрації Руслана Сивого учасників заходу та представленням лекторів. В перший день навчання вступні лекції читали відомі громадські діячі Рівненщини: представник ПР ООН у Рівненській області Ольга Кашевська, радник голови ОДА Сергій Пінчук, керівник групи радників голови ОДА Сергій Штурхецький та магістр державного управління Петро Рухер, які й надалі продовжуватимуть викладати в Школі лідера.

Програма семінару була досить насиченою. Ольга Кашевська розповіла про особливості створення, діяльність та перспективи діяльності громадських організацій, лідерство та написання проектів. Успішна людина повинна вміти керувати своїм часом, тому Петро Рухер  навчав учасників семінару як змінитись, щоб більше встигати та як ефективно використовувати час. Розкрив механізми участі та впливу громади на органи місцевого самоврядування Сергій Пінчук. Сергій Штурхецький розповів учасникам, як відрізнити правду від брехні та про реалії сучасної журналістики.

«Школа лідера продовжує свою роботу та запрошує охочих навчатись осіб, які в майбутньому розвиватимуть громадянське суспільство та, можливо, працюватимуть в органах влади. Наступний семінар Школи лідера відбудеться після Великодніх свят, про що буде повідомлено завчасно», - повідомив голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.