Іздрик у Рівному презентує збірку ABOUT

Відомий літератор Юрій Іздрик відвідає Рівне із новою поетичною збіркою «ABOUT». Презентацію книги письменник обіцяє доповнити оригінальним виконанням власних віршів під музичний супровід.  Зустріч відбудеться у вівторок, 6 травня, у конференц-залі готелю «Мир». Початок о 19.00.

«ABOUT» – це не звична для нашого уявлення збірка поезій. Це повноцінний артбук, наповнений наскрізним баченням автора – книга метафорична та глибока, наповнена шифрами та ритмом. Вона вийшла друком у Видавництві Старого Лева наприкінці березня. Підбором ілюстрацій та компонуванням текстів займався безпосередньо сам Іздрик.

Це вже другий візит письменника до Рівного, який організовує «Література.РВ». Нагадаємо, що перша зустріч відбулася у серпні минулого року. Тоді рівняни мали нагоду побувати не лише на презентації збірки віршів «Ю», а й на нічному концерті «DrumТИАтр-у» – гурту Іздрика та Гриця Семенчука.

На травневу презентацію також запланована музична частина, проте не концертного формату. Юрій Іздрик під супровід різних за настроєм музичних треків буде декламувати свою ритмічну поезію.

Відвідавши захід, рівняни матимуть змогу поспілкуватися із письменником у форматі діалогу, почути власне «кілька слів» про саму книгу, а також придбати збірку «ABOUT» із автографом автора.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.