Громадськість Рівненщини поставила ультиматум Турчинову

Согодні кілька десятків активістів Автомайдану, Правого сектору, Рівненської варти, Жіночої сотні та інших громадських організацій міста прийшли до будівлі обласного управління міліції в знак протесту прооти призначення начальника УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука. А потім вони підготували спільне зверення до в.о. президента Олександра Турчинова. 

В.о.президента О.Турчинову

громади Рівненської області

Звернення

Шановний п. О.Турчинов, просимо Вас, від імені громади Рівненської області, втрутитися в процес призначення керівника Рівненського УМВС.

Громадськість категорично проти кандидатури М. Щирука на будь-якій посаді і про це вже неодноразово заявляла акціями протесту, оскільки з усіх кандидатів, у п. М.Щирука найбільша корупційна складова.

Зам. міністра С. Чеботарь пообіцяв нам, що п. М.Щирук не буде призначатись на посаду начальника УМВС в Рівненській області, оскільки таке призначення веде до конфронтації між суспільством та міліцією на Рівненщині, більш того, вважаємо, що це призводить до розхитування політичної ситуації у західному регіоні, посилює невдоволення урядом. Неодноразові письмові звернення та звернення через пресу до А.Авакова були ним проігноровані.

У зв’язку з актуальністю питання про збільшення повноважень територіальних громад (про що Ви неодноразово заявляли), незрозуміла позиція МВСУ, що демонструє Рівненщині жорсткий підхід і нехтування навіть тих нечисленних прав, які має громада.

Ми твердо переконані, що сьогоднішнє брутальне проштовхування кандидатури М. Щирука на посаду керівника УМВС в Рівненській області народними депутатами від «Батьківщини» є грубим порушенням принципів, за які стояв Майдан, а також призводить до погіршення іміджу партії.

Міністр А. Аваков обіцяв прозорі призначення у ввіреній йому структурі, але не дотримується слова. Нам не залишається нічого, окрім блокування УМВС у Рівненській області.

Ваше невтручання у кризову ситуацію, яка склалася на Рівненщині з вини А.Авакова, свідчить про те, що Ви оперуєте упередженою інформацією.

Тому пропонуємо Вам терміново надіслати вашого незаангажованого представника у м.Рівне, з метою отримання достовірної інформації щодо громадської думки, з можливістю останнього терміново зв’язатися з Вами.

Вважаємо, що ситуація в області, щодо цього призначення штучно створена, і може бути вирішена у будь який момент.

З повагою, громада Рівненщини

 

Завтра, 23 квітня 0 9 ранку відбудеться пікет обласної міліції щодо представлення нового керівника рівненської міліції Миколи Щирука. Рівненські активісти протестуватимуть проти його призначення. Подейкують, що свій мітинг тут проводитимуть і міліціонери та прихильники Щирука. 

Коментарі

Необхідно також вимагати від Турчинова виключити п. Кучерука з партії та фракції "Батьківщина" у ВР, як головного "лобіста" та дестабілізатора суспільно-політичної ситуації на Рівненщині!!! Було дуже великою помилкою висування його у депутати ВР України від ВО "Батьківщина", не дозрів він до депутатської діяльності... Та й у ВР від нього толку немає, "кнопкодав" та й годі!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.