ТСК просить у Авакова розшифровку телефонних бесід Москаля і Музичка

Тимчасова слідча комісія ВР з розслідування загибелі активіста "Правого сектора" Музичка просить Міністерство внутрішніх справ надати розшифровки телефонних розмов активіста з депутатом Москалем.  Про це повідомляють "Українські Новини".

За відповідне звернення в МВС і Генпрокуратуру з проханням надати розшифровки телефонних розмов проголосували всі присутні члени слідчої комісії.

Голова слідчої комісії депутат Юрій Дерев'янко зазначив, що особисто звертався до Геннадія Москаля з проханням прийти на засідання комісії, але той відмовився, надавши всю інформацію по цій справі в письмовому вигляді.

Також всі члени комісії підтримали звернення до провідних національних теоретиків у галузі кримінального права з проханням дати свій експертний висновок щодо правомірності та коректності проведення спецоперації із затримання Музичка. Дерев'янко зазначив, що 24 квітня в 9:00 комісія збереться на своє засідання і затвердить попередній звіт про свою діяльність, який потім представить на засіданні Ради.

Як відомо, скандально відомий активіст "Правого сектору" Сашко Білий був застрелений 25 березня при спробі його затримання силовиками в Рівному.  "Правий сектор" вважає, що це було зроблено за вказівкою чи за потурання Авакова, і вимагає його відставки з посади голови МВС.
Службове розслідування МВС встановило, що Музичко чинив опір при затриманні і сам влучив у себе.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.