Рівненські шляховики дали 10 мільйонів свату свого начальника зі «Свободи»

Служба автомобільних доріг у Рівненській області 11 квітня уклала угоду з ПМП «Юстас» на експлуатаційне утримання доріг загального користування. Вартість угоди складає 10,00 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». 

Йдеться про ліквідацію ямковості асфальтобетонного покриття струменевим методом із застосуванням бітумних емульсій. Роботи мають провести з квітня і до кінця року, - повідомляють "Наші гроші". 

Одноосібним власником фірми «Юстас» є тернополянин Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук єзятем керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області. Також Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода».

За даними «Віснику державних закупівель», фірма «Юстас» виграла тендерів на суму 20,28 млн грн., усі в Рівненській області. До кінця 2012 року Любомир Грегоращук також був співвласником ТОВ «Техно-Буд-Центр», яка отримала підрядів на суму 453,44 млн грн., в основному в Тернопільській та Рівненській областях.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.