Діти рівненського героя "Небесної сотні" відпочиватимуть за кордоном

Поляки розпочинають юлагодійну акцію "Діти Майдану". Після кривавих подій на Майдані залишилось чимало дітей-напівсиріт, сиріт й дітей, батьки яких отримали поранення на Майдані. У поляків виникла громадська ініціатива — створити умови для безкоштовного відпочинку-реабілітації цих дітей за кордоном. Проект виник у Кракові, де також лікуються поранені з Майдану, пише РВ

Організатором виступило "Товариство Приятелів України", під патронатом мера Кракова Яцека Майхровського та за підтримки медіа, як польських, так і українських.

Проект буде відбуватись в два етапи: спершу поїде молодь, а потім діти. Перший тур стартує з 28 квітня до 4 травня. Наступний — відбудеться у червні. Діти прибудуть до Кракова, де будуть проживати протягом туру. Харчування спонсорує ресторан "Українські смаки в Кракові", а лікування — "Копальня Солі у Велічці". Крім цього, будуть організовані зустрічі з ровесниками з Польщі, ознайомлення з польською та європейською культурою.

Фінансування проекту відбуватиметься з коштів, які може надати будь-який громадянин на номер рахунку. Крім цього, кошти з благодійного концерту теж будуть залучені для проекту з реабілітації та відпочинку дітей, поранених та загиблих героїв Майдану. Кошти поки що ще збирають.

Нагадаємо, у Рівному залишилися напівсиротами четверо дітей героя "Небесної сотні" Валерія Опанасюка.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.