Жителі Рівного обирають добровільне пенсійне страхування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» громадяни України мають право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. З цією метою ними укладається договір про добровільне пенсійне страхування, повідомляє ДПІ у м. Рівному.

Відповідно до чинного законодавства на добровільну участь у загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванні мають право особи, які досягли 16-річного віку та не належать до платників єдиного внеску.

Період, за який такими громадянами буде сплачено єдиний внесок, зараховуватиметься до страхового стажу та буде враховуватися при визначенні розміру пенсії. В поточному році мінімальний розмір єдиного внеску не може бути меншим за 404,38 грн. на місяць.

Станом на 1 квітня 2014 року 10 громадян Рівного вже виявили бажання брати участь в загальнообов'язковому державному соціальному страхуванні та уклали договори про добровільне пенсійне страхування.

Для укладання відповідного договору необхідно звернутися до ДПІ у м. Рівному за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 8, каб. № 424, 425.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.