Гриценко у Рівному: "Світовий Майдан знесе Путіна"

Сьогодні у Рівному перебуває народний депутат та кандидат в президенти Анатолій Гриценко. Своє бачення розвитку країни він окреслив на прес-конференції у Будинку вчених.

— Йти на вибори, це для мене не бажання, а обов'язок. Бо коли влада здала Крим, я сказав, що це державна зрада", - зауважив Анатолій Гриценко.  - Попри намагання зовні, а інколи й з середини, важливо провести вибори 25 травня. Я закликаю всіх прийти і проголосувати. Обрати нового президента і дати можливість сформувати повноцінну, легітимну владу без приставки "в.о."

На думку Анатолія Гриценка, влада надто швидко забула за що стояв Майдан:

- Вони думають, що Майдан за них, але він був за себе і проти Януковича. Так само Майдан знесе будь яку владу: Турчинова, Порошенка, Тимошенко, Гриценка. Будь яку, яка не буде проводити проукраїнську політику. Тим паче з України розпочався світовий Майдан, який змете навіть Путіна.

До речі на прес-конференції присутній колишній депутат міської ради, бізнесмен з групи «Олас» Руслан Мальований. Можливо він в подальшому долучиться до команди Гриценка в Рівному? Нагадаємо, що партнери Мальованого по бізнесу та депутати місцевих рад  Віталій Першогуба та Олег Хомич нещодавно зі скандалом залишили партію "Батьківщина". 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.