Рівненські військові хочуть купити 50 бронежелетів

Жителі Рівненщини продовжують надавати суттєву допомогу управлінню оперативного командування "Північ".

—  У зв’язку з труднощами у використанні коштів, які надходять на рахунок управління оперативного командування "Північ", просимо перед перерахуванням коштів звертатись до фінансово-економічного управління, - повідомляє прес-центр управління оперативного командування «Північ».  -  Контактна особа - начальник розрахунково-касового відділу підполковник Прищепа Роман Олександрович. (телефон.-факс 633470; моб.тел. - 0673627343).

Станом на 23 квітня 2014 року на реєстраційний рахунок управління оперативного командування «Північ» надішли кошти від юридичних і фізичних осіб для матеріально-технічного забезпечення військ на загальну суму майже триста п’ятдесят тисяч гривень.

Військовослужбовці органу військового управління вдячні за підтримку Збройних Сил України. Використання зазначених коштів здійснюється відповідно до бюджетного законодавства України.

На сьогодні управлінням оперативного командування "Північ" витрачено 85,6 тисяч гривень для придбання запасних частин до автомобільної техніки. Найближчим часом, на суму у 200 тисяч гривень планується придбати 50 бронежилетів.

Нагадуємо,що бажаючі надати фінансову допомогу для матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців та військових частин зможуть перерахувати кошти за реквізитами оперативного командування «Північ» Збройних Сил України:

Одержувач: в/ч А0796

Код ЄДРПОУ: 07852893;

Банк: ГУ ДКС України у Рівненській області;

Код банку МФО: 833017;

Реєстраційний рахунок:

31256301202262 — на матеріально-технічне забезпечення військових частин оперативного командування «Північ».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.