Правий сектор висловить свою позицію щодо призначення Щирука на посаду начальника УМВС Рівненщини

Рівненський Правий сектор розповість завтра про свою позицію стосовно призначення Миколи Щирука на посаду начальника УМВС України в Рівненській області. 

Відбудеться це під час прес-конференції, яка розпочнеться о 14 годині в конференц-залі Будинку вчених. 

Також під час заходу буде оприлюднена інформація щодо питань незаконного видобутку бурштину на Рівненщині, підпільної бази по знищенню військової техніки у смт Рокитне та інших.

Ключові слова: 

Коментарі

А як протидіють призначенню Щирука нинішні керманичі УМВС,зами по господарству,гаїшники,52, батьки області колишні,нинішні.Бо всі в темі і в справі.А карпеня там дрижить як(поки камінь допомогає) але він не вічний,за земельку вкрадену у Рівненських людей треба відповісти,перед судом.або судом Лінча.Слава Україні!

тим більше,коли виконавець вже заніс лям вічнозелених мертвих американських президентів,і цей лям вже роздеребанили ,оприходували і поверненню не підлянає:)) тому,і щур_ук палєстінський,веде себе,як муха з гноївки:))його з дверей виштовхують,а воно в вікно лізе:))

Бурштин у питанні призначення начальника УМВСУ це питання неголовне. Основне завдання керівника міліції це забезпечити перемогу визначеного кандидата на виборах Президента. Тому, що документування фактів підкупу виборців це компетенція органів МВС. Схема "Поплавського" вже перевірена на довиборах до ВР України. Все вже придумано, перевірено залишелось підібрати виконавців.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.