Податкова закликає рівнян покаятися

Державна податкова інспекція у м.Рівному нагадує мешканцям міста, що 30 квітня 2014 р. - останній день подання декларації про майновий стан і доходи за 2013 рік.

Обов’язок подання декларації виникає в разі отримання доходів, при виплаті яких податок на доходи фізичних осіб не утримувався. Це доходи від надання в оренду житла, послуг з ремонту квартир, автомобілів, побутової техніки, фото- та відео зйомки, репетиторства, догляду за дітьми, музичного супроводу святкових заходів, доходи від продажу майна, у вигляді спадщини та подарунків, іноземні доходи тощо.

Подати декларацію про майновий стан і доходи можна особисто, завітавши до податкової інспекції, або за допомогою мережі Інтернет з дотриманням умови щодо використання електронного цифрового підпису.  Ті громадяни, які хочуть скористатись правом на податкову знижку, мають змогу зробити це впродовж року, тобто до 31 грудня 2014 року.

Консультації щодо питань декларування надаються в Центрі обслуговування платників ДПІ у м.Рівному, або за тел. 28-08-25, 28-07-79

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.