На Рівненщині обговорять спрощення дозвільних процедур для підприємців

Спрощення дозвільних процедур для підприємців обговорять завтра, 24 квітня, представники дозвільної системи, обласної влади та рятувальники Рівненщини. Відбудеться зустріч о 12 годині в  Рівненській обласній державній адміністрації (каб. 201 ІІ-й поверх). 

Проходитиме це у форматі круглого столу під назвою «Організація здійснення державного контролю в сфері пожежної та техногенної безпеки». 

Учасники вивчатимуть, як реалізовується в області Закон України “Про дозвільну систему в господарській діяльності”. Зокрема, щодо видачі дозвільних документів у сфері пожежної безпеки.
 
До обговорень залучені директор департаменту Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Олександр Андрєєв, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Ігор Тимошенко, заступник начальника Головного управління ДСНС у Рівненській області Олег Панюк. А також керівники Спілки підприємців міст та районів області, тощо. Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.