Міліція Рівненщини отримала тимчасового керівника

Відсьогодні у міліції Рівненщини новий очільник. У зв'язку з тим, що в. о. начальника УМВС України в Рівненській області Сергій Гандзилевський пішов на пенсію, тимчасово обов'язки головного міліціонера області виконуватиме заступник начальника УМВС України в Рівненській області, полковник міліції Ігор Камінський.

Як повідомив Ігор Камінський сайту "ВСЕ", він тимчасово виконує обов'язки начальника УМВС України в Рівненській області відсьогодні.

- Наразі невідомо скільки часу це триватиме. Ймовірно, до призначення нового начальника УМВС України в Рівненській області, - зазначив Ігор Камінський.

Також він додав, що наказу про призначення Миколи Щирука на посаду головного міліціонера Рівненщини в обласному управлінні міліції немає і, коли відбудеться його представлення особовому складу невідомо.

Довідка:

Камінський Ігор Дмитрович народився 27 жовтня 1968 року в смт. Побугське Голованівського району Кіровоградської області. Має вищу освіту.

У 2004 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України.

Розпочав свою службову діяльність інспектором з адміністративної практики окремого батальйону ДПС ДАІ УВС Київської області.

З 2000 року працював начальником відділення контролю за дотриманням транспортної дисципліни працівниками ОВС при ГУ УМВС України в Київській області, а з 2003 року — заступником начальника по роботі з персоналом ЛУ на станції Київ-пасажирський УМВС України на Південно-Західній залізниці.

У 2006 році — перший заступник начальника — начальник кримінальної міліції зазначеного вище управління.

З 2008 року працював заступником начальника відділу аналізу, планування та контролю УБОЗ ГУ МВС України в місті Києві.

До призначення на Рівненщину працював заступником начальника управління —начальником відділу оперативного забезпечення УВБ в Київській області ДВБ МВС України.

Ключові слова: 

Коментарі

І добрий товариш Карпені.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.