У Рівному продовжуться протести проти призначення Щирука на начальника УМВС області

Акції протестів проти призначення Миколи Щирука тривають біля будівлі обласного управління міліції. Сьогодні сюди прийшло кілька десятків активістів Правого сектору, Рівненської варти та Жіночої сотні.

Вони облаштували неподалік обласного управління міліції столик, де готують чай та каву. Також активісти зазначили, що вони не мають наміру відступати і готові надовго "поселитися" біля управління обласної міліції.

- Ми не допустимо, щоб міліцію Рівненщини очолив Микола Щирук, адже громадкість виступила проти його призначення і нашу думку мають врахувати в Києві. Зараз, склалося враження, що активістів просто випробовують, відтерміновуючи представлення Миколи Щирука особовому складу міліції. Проте ми не відступимо і надалі проводитимемо акції протесту біля УМВС України в Рівненській області, аби не допустити цього. Взагалі, ми вважаємо, що Щирук не має права претендувати на будь-яку іншу керівну посаду в УМВС Рівненщини. Адже після наполегливої боротьби Щирука за крісло головного міліціонера області, громада його не сприйме ніде. Якщо людина ще не будучи на посаді йде проти народу, то що ж буде, коли він дорветься до влади,  - зазначила координатор рівненської Жіночої сотні Ніна Скиба.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.