Вартість проїзду в Рівному підвищуватимуть "з коліс"?

У Рівному на засіданні міськвиконкому сьогодні планують ухвалити рішення про підвищення вартості проїзду у маршрутках. Саме для розгляду цього питання міська влада і вирішила зібрати позачергове засідання виконкому. Нагадаємо, що перевізники пропонують міській владі затвердити вартість разового  проїзду у розмірі 3,5 гривні. Таку пропозицію аргументують стрімким подорожчанням паливно-мастильних матеріалів та запчастин. 

Тим часом члени виконкому заявляють, що ще не знають яку саме цифру вартості хочуть винести на затвердження виконкому, адже проект рішення досі не готовий. 

- На позачерговому засіданні виконкому планується на розгляд проект рішення про підняття вартості щодо перевезень в маршрутках міста. Самого проекту рішення "на руках" немає, повідомили, що з ним можна буде ознайомитись лише перед початком засідання, - повідомив член виконкому Андрій Бортнік. -  Є інформація, що планується підняття тарифу з 2 гривень, до 3,5 гривень, думаю, що буде прийняте "компромісне" рішення підняти тариф до 3 гривень.

Як з`ясувалось, проект рішення про підвищення вартості проїзду розміщений на сайті Рівненської міської ради. Втім, у ньому йдеться про підвищення вартості проїзду до 2,5 гривень.

Зважаючи на те, що така пропозиція навряд чи задовільнить перевізників, в проект члени виконкому в процесі обговорення вноситимуть зміни. 

В останне в місті проїзд дорожчав у 2011 році і зараз його вартість становить дві гривні. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.