У Рівному на Шухевича оновили тепломережу

Працівники теплопостачального підприємства закінчили заміну тепломережі в районі вулиці Романа Шухевича, 20 обласного центру.  

 Аварійний порив теплотраси, що стався іще в грудні торік, додав клопоту підприємству і певний дискомфорт споживачам. Через зношеність магістральної мережі теплопостачання, якій виповнилося чверть століття, п'ять багатоповерхівок у цьому районі залишилися тоді без опалення. Роботу  ускладнювали не тільки несприятливі погодні умови, а й те, що тепломережа прокладена на п'ятиметровій глибині. Утім, працівники впоралися з ліквідацією пориву і за добу відновили теплопостачання до прилеглих будинків.

 Натомість завершувати благоустрій території, 310 метрів квадратних якої довелося “перекроїти”, було недоцільним. Адже заміни потребували 45 метрів труб діаметром 273 мм, необхідно було облаштувати і оглядову теплову камеру для подальшого обстеження ділянки магістральної тепломережі.

 Наразі працівники підприємства повністю завершили благоустрій на 38 успадкованих ділянках минулих і поточного років. Звісно, що підготовка до наступного опалювального сезону — у розпалі і попереду ще не одна планова чи позапланова заміна теплотраси. Тому ТОВ “Рівнетеплоенерго” перепрошує за незручності і звертається до усіх споживачів із розумінням поставитися до таких робіт, які виконуються задля якісного теплопостачання в їхніх оселях.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.