У Рівному поети читали військовим вірші

З творчим виступом відомі українські поети сучасності відвідали військовослужбовців окремої бригади зв’язку оперативного командування «Північ», прес-офіцер Міністерства оборони України у Рівненській області майор Олександр Гайн.

Літератори Андрій Пермяков, Сергій Пантюк, Ірина Новоставська і Леся Мудрак за сприяння голови ветеранської організації частини Олександра Зайчука підтримали поетичним словом захисників Вітчизни та продекламували авторські вірші солдатам і офіцерам військової частини.

- Наш літературний десант висадився тут аби хоч трохи розважити українських військових у цей складний час. Ми хочемо підняти настрій людям в одностроях, що вже тривалий час знаходяться в повній бойовій готовності, - зазначив поет Андрій Пермяков.

Військовослужбовці насолодилися іронічними, сатиричними віршами, прослухали твори з інтимної лірики поетів чотирма мовами – українською, російською, англійською і французькою. На переконання заступника командира бригади по роботі з особовим складом, вклад творчих людей у підтримання морального духу військовослужбовців та їхнього культурного зростання – неоціненний.

- Такий час, що не кожен може собі дозволити відвідати творчі вечори та долучитися до сучасної поезії, - розповів офіцер. – Для нас велика честь, що літератори зголосилися завітати до нас зі своєю творчістю.

По завершенню заходу поети подарували бібліотеці військової частини збірки із своїми творами. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.