Рівненські активісти прийшли до управління міліції з плакатами "Геть Щирука"

Кілька десятків активістів зібралися під стінами обласного управління міліції. Представники Жіночої сотні, Рівненської варти та Правого сектору виступають проти призначення Миколи Щирука та будуть щоденно проводити акції.

Сьогодні активісти принесли плакати із надписами "Геть Щирука" та "Суспільство повинно еволюціонувати".

Нагадаємо 18 квітня кадрова комісія МВС України обрала кандидатуру Миколи Щирука на посаду начальника УМВС у Рівненській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кандидат у головні міліціонери Рівненщини заплатив за посаду 2,5 мільйона?

Нардеп домовлявся з "Правим сектором" про призначення головного міліціонера Рівненщини

Рівненський нардеп Кучерук розповів, чому підтримує Щирука

Микола Щирук "примірявся" до крісла начальника міліції Рівненщини

Люстратори не підтримали кандидатуру Щирука на посаду начальника УМВС Рівненщини

Що приховує кандидат на крісло головного міліціонера Рівненщини?

Війни за міліцію: хто стане начальником УМВС в Рівненській області?

Рівненський нардеп: "Я не лобіюю інтереси полковника Щирука"

Ключові слова: 

Коментарі

моня бєоєх,паєтічєкі бабло відпрацювує:))яке ж ти тупе і неосвічене:))грозився відбірними ,тіпа козарлюнами,а привіз два буса проплачених палєстінців:))твій патрон,нехай зап*є лям зелених,які він з його *командую* капітельман-авакяну заслали..тупе чудо березнівське,ти поясни людям,що твій щур_ук так в командири лізе,якщо бувши пенсіонером,має пенсію в 10 тим грн,і офіційну зарплату більше 18 тис(при тому не менше в конверті отримує),і при цьому ще і інфаркт переніс???? для нормальних-питання риторичне...тільки,він тупий ,як і ти і не прорахував,що якщо президентом стане Вальцман Пінхус Олексійович,то його в будь-якому випадку посунуть:))так,що нехай змириться,недолуге:))нє па колькє шапка:))

Де ваша совість! Покійного не чіпайте,від себе говоріть.І краще за все аргументовано.Де ви були 19 січня,18 лютого?Чого путіна-вурдалаку не згадуєте?Чого Рівнеліс з Грицайчуком не пікетуєте?Лісу для дітей вже немає.Де земля, вкрадена у Рівнян? Патріоти, вашу мать.Ми гибіли в Києві не за це. Не робіть нам нерви.Дід Лінч вже на підході.Слава Україні.Ми дамо можливість Щируку попрацювати,а вже тоді будемо оцінювати...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.