Рівняни можуть безкоштовно пройти стажування у Німеччині

Управління економіки міста повідомляє, що в рамках реалізації Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва та з метою пошуку шляхів реструктуризації підприємств, налагодження зовнішньоекономічних зв’язків, підвищення кваліфікації менеджерів підприємств, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з німецьким товариством з міжнародного співробітництва GIZ 19-20 травня 2014 року в місті Києві заплановано проведення конкурсного відбору претендентів (керівників підприємницьких структур вищого та середнього рівнів управління) на безкоштовне стажування в Німеччині.

Основні вимоги до претендентів:

- наявність вищої освіти;

- досвід роботи в сфері економіки або підприємництва щонайменше 1 рік;

- добре знання німецької або англійської мови;

- вік до 45 років.

З умовами щодо стажування можна ознайомитися на сайті: www.inwent.org.ua (розділ: «Програма підготовки менеджерів», «Інформація для кандидатів на стажування»). Крім того, додаткова інформація  розміщена на офіційному веб-сайті облдержадміністрації www.rv.gov.ua (розділ: «Регуляторна політика та розвиток підприємництва», «Підприємницька діяльність».

У разі зацікавленості щодо участі у вищезазначеному конкурсі прохання звертатися в департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації (майдан Просвіти, 1, каб.402, тел./факс: (0362) 695-215, 695-342, e-mail: mp-ekon@ukr.net). Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.