Екс-губернатор Рівненщини "презентує" нову партію

На 31 травня 2014 заплановано запуск нового опозиційного політпроекту — політичної партії, яку планують створити колишні регіонали.

Як пише "РВ", 25 квітня у Києві відбулося перше засідання ініціативної групи зі створення цієї політичної сили. Захід пройшов в одному з київських готелів. До складу ініціативної групи увійшли депутати Верховної Ради, які покинули Партію регіонів після кривавих подій у столиці, та представники областей. Подейкують, що "кістяком" нової партії стануть лідери 12 регіональних партійних організацій, що вийшли з Партії регіонів після її з'їзду.

Столичні журналісти стверджують, що у засіданні ініціативної групи брав участь і екс-голова Рівненської ОДА Василь Берташ.

Найвірогідніше, що представники цієї нової опозиційної партії з'являться незабаром у Верховній раді та в місцевих радах. Проводив засідання ініціативної групи екс-заступник глави Адміністрації Президента Сергій Ларін, який два тижні тому залишив передвиборний штаб кандидата в президенти Сергія Тігіпка, не зійшовшись з ним в стратегічних питаннях майбутнього партійного будівництва. Тепер Ларін сам виступив координатором команди регіоналів, які планують створити нову політсилу в Україні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.