Голові Рівненської ОДА "пустили кров" на очах у журналістів

 

Для потреб медицини на Рівненщину закупили 38 нових карети швидкої допомоги. Двадцять шість з них вже надійшли в область і з понеділка роз'їдуться по районах. Сьогодні нову медичну техніку презентував журналістам голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок.

 

Як розповів присутнім заступник головного лікаря "Обласного центру екстреної медичної допомоги" Олег Ушкевич кожен райоон області отримає нові швидкі у співвідношенні до кількості мешканців. Дев'ять нових машин (5 "швидких" і 4 реанімобіля) залишаться у Рівному.

Лікарі розповіли про можливості нової техніки і запропонували журналістам випробувати її на собі. І якщо поміряти тиск серед представників рівненських ЗМІ знайшлись. То зробити аналіз крові, виміряти вміст в ній цукру, бажання особливо ніхто не виказував.

Зрештою стати піддослідним зголосився голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок. Зробивши "дірку" в пальці чиновника і забравши краплю крові лікар констатував: "Все в нормі - 5,8. Можна в космос запускати".

Як розповів голова облдержадміністрації, "швидкі допомоги" були придбані за кошти державного бюджету і обійшлись платникам податків від 600 до 900 тисяч гривень за кожну. В залежності від моделі  та класифікації. Найдорожче коштували реанімобілі, яккі сьогодні вкрай потрібні медикам, щоб рятувати життя людей, ще в дорозі до лікарні.

Коментарі

Все правильно - порушення толерантності, а стосовно норми після вживання їжі - такого немає.
Було б краще, якби йому просто виміряли АТ - було б більше толку і меньше показухи. А то все, як завжди!!! Може вже пора починати робити все як слід?

Ну, так Сергій Леонідович робив аналіз спонтанно, а отже не натщесерце. Після вживання їжі допустима норма не більше 8 ммоль/літр. Навіть якщо аналіз робився натщесерце, то це ще не діабет, в тілки порушена глюкозотолерантність.

А чому лікар не вказав норму для даного аппарату. Я думаю, що вимірювали лише рівень глюкози в крові. Верхня межа становить 5,5 ммоль/л. І ще, аналіз первинний роблять натщесерце.
Але підлабузник- лікар не тільки не зібрав анамнез, а ще й у космос порадив збиратися! А в людини, може, дійсно є проблема із рівнем глюкози в крові, про це свідчить аліментарне ожиріння!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.