Начальником податкової Рівненщини може стати Дмитро Зайцев

Як стало відомо сайту «ВСЕ», колишній кандидат на посаду голови СБУ України в Рівненській області Дмитро Зайцев, тепер претендує на посаду начальника державної податкової інспекції в Рівненській області.

Нагадаємо, ще більше місяця тому партія «УДАР» та народний депутат України Віталій Чугунніков просили люстраційний комітет в Рівненській області підтримати Дмитра Зайцева на посаду голови СБУ Рівненщини. Тоді Зайцев пройшов люстрацію, а також отримав підтримку президії Рівненської облради, які своїм рішенням, прийнятим 13 березня рекомендували його на цю посаду. На цьому все затихло. Нині ж з’явилася інформація, що Дмитра Зайцева розглядають на посаду начальника податкової інспекції Рівненщини. 

Народний депутат України Віталій Чугунніков підтвердив інформацію про те, що наразі Дмитра Зайцева розглядають як кандидата на начальника державної податкової інспекції в Рівненській області.

Чому Дмитро Зайцев із претендента на посаду голови СБУ в Рівненській області «перекинувся» на податкову інспекцію, нардеп пояснив наступним чином:

- Партія «УДАР» і я особисто запропонував громаді підтримати кандидатуру Дмитра Зайцева на посаду голови СБУ в Рівненській області. Він пройшов люстрацію та отримав громадську підтримку. Проте, коли його документи були передані у кабмін, там, вивчивши досвід роботи Зайцева у податковій інспекції, вирішили запропонувати йому посаду начальника податкової інспекції в Рівненській області. Ми підтримуємо це, адже вважаємо, що Дмитро Зайцев чесна та порядна людина. Тому, яку б посаду не займав, він добре виконуватиме свої обов’язки та покаже себе справжнім професіоналом.

Коментарі

Якщо і в подальшому будуть пропихатись такі кандидати на посади, порядку у державі не буде, буде процвітати корупція і протекціонізм. Є призначений керівник податкової служби області, професіонал, ще б повернули Сташка і робота даного органу була б налагоджена. Зайцев звільнився з посади оперативного працівника внутрішньої безпеки ДПА, чомусь раніше його не призначили на керівну посаду. Чи ви думаєте за ці роки він став більшим професіоналом і може очолити любу службу? Тому потрібно припинити призначати на посади за політичними принципами чи по занйомсту а ще гірше за хабарі.

Чугунніков, щось не те каже. Призначення начальника УСБУ відбувається наступним чином - Управління кадрового забезпечення СБУ після відповідних перевірок готує подання на адресу Адміністрацію Президента. Далі, Президент своїм Указом призначає начальника Упрпвління. Кабмін туь ні до чого. Мабудь, Наливйченко пояснив Чугуннікову що цей кандидат не буде призначений н цю посаду і нардеп вирішив пристроїти Зайцева на інше місце.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.