Рівненські студенти пропонуватимуть як реформувати систему держуправління

Розробити пропозиції до законодавства щодо реформування системи державного управлінн рекомендував науковцям-правникам заступник голови обласної ради Степан Павлюк. Відбулося це під час V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні».

Метою проведення конференції стало комплексне обговорення сучасного стану актуальних питань правотворення, проблем необхідності реформування конституційного, адміністративного, цивільного, трудового та кримінального права.

Виступаючи перед науковцями-правниками, Степан Павлюк наголосив на необхідності реформування системи управління. 

- Для посилення повноважень органів самоврядування та залучення громадськості до державного управління, ми повинні створити виконкоми обласних, районних рад. Для цього потрібно внести відповідні зміни у Конституцію України, Закони України «Про місцеве самоврядування», скасувати Закон «Про місцеві державні адміністрації», загалом гармонізувати законодавство України, - зауважив Степан Павлюк. 

Тож заступник голови обласної ради висловив прохання до науковців-правників вивчити цю проблему та розробити пропозиції до законодавчих актів держави та його гармонізації.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.