Активісти просять Авакова не дестабілізувати ситуації і залишити начальником міліції Рівненщини Ігоря Камінського

Представники кількох громадських організацій Рівного написали відкрите звернення до міністра МВС України Арсена Авакова. У ньому просять не дестабілізувати ситуації, намагаючись призначити начальником міліції Рівненщини Миколу Щирука. Натомість пропонують залишити на цій посаді діючого тимчасово виконуючого обов’язки начальника УМВС України в Рівненській області полковника міліції Ігоря Камінського.

Аргументують це тим, що в час, коли Україна змушена воювати з Росією, усі дії мають бути спрямовані на збереження цілісності країни і аж ніяк не на війну з власним народом.

Звинувачення МВС щодо дестабілізації ситуації, шляхом недопущення призначень начальника міліції Рівненщини активісти називають абсурдним. Адже на даний час т.в.о. начальника УМВС призначений Ігор Камінський, якого громадськість сприймає. Відтак вирішення цієї ситуації представники громадських організацій вбачають у обговоренні нових кандидатів на посаду керівника Рівненського УМВС, або у тому, щоб залишити Ігоря Камінського на посаді начальника УМВС в Рівненській області.  

У тексті звернення, адресованого Першому віце-прем'єр-міністру України Яремі В.Г. та в.о. міністра внутрішніх справ України Авакову А.Б. зазначається наступне:

«Шановний п. А.Аваков, просимо Вас перестати розхитувати ситуацію в нашому регіоні спробами  призначити М.Щирука на посаду начальника УМВС в Рівненській області. Ви обіцяли прозорі призначення у ввіреній Вам структурі, але усі Ваші дії показують протилежне. Громада Рівненщини не сприйме М.Щирука на жодній посаді в Рівненському УМВС і усі спроби втиснути його в крісло очільника викликало, викликає і буде викликати масові протести та обурення населення, оскільки з усіх кандидатів п. М.Щирук найбільш корумпований.
  
Зам. міністра С.Чеботар пообіцяв нам, що п. М.Щирук не буде призначатись на посаду начальника УМВС в Рівненській області, оскільки таке призначення веде до конфронтації між суспільством та міліцією на Рівненщині, більш того, вважаємо, що це призводить до розхитування політичної ситуації у західному регіоні, посилюючи невдоволення урядом.  

На даний час в.о. начальника УМВС призначений Камінський І.Д, тому звинувачення в тому, що Ми дестабілізуємо ситуацію у Рівненській області шляхом недопущення призначень вважаємо абсурдним. Вихід з непростої ситуації, яку МВС штучно створило в нашому регіоні, ми бачимо у обговоренні нових кандидатів на посаду керівника Рівненського УМВС, або у тому, щоб залишити Камінського І.Д. на посаді начальника УМВС в Рівненській області.  

У час, коли Україна змушена воювати з Росією, усі Ваші дії мають бути спрямовані на збереження цілісності країни і аж ніяк не на війну з власним народом. 

Закликаємо Вас прислухатись до нашого звернення, оскільки його ігнорування призведе до все нових протестів та висловлення недовіри до керівництва МВС України».

Під цим зверненням підписалися представники Рівненської варти, Правого сектору, Жіночої сотні, ЛЖВ та Автомайдану. Уже завтра зранку це звернення представники громадських організацій Рівного планують передати Арсену Авакову і надіються, що цього разу міністр все ж їх почує.

Коментарі

"серед них є поранені,контужені(від гранат).Нормальні не тітушки" -нормальні люди не будуть захищати КОРУПЦІОНЕРА І ХАПУГУ, у якого на лобі написано іду кришувати бантитів і кримінальні схеми!!!! З зарплати 21000 на 9-1200 я не бачив щоб хтось так р'яно перся!!!

Ну ніяк дурні поліщуки не можуть лазутківської команди позбутися, ось вже і його праву руку пхають на посаду. За "чесним" Камінським вже 2 роки тюрма плаче.

що ще скажеш...

перепрошую,то був підполковник Руслан Стрільбицький,заступник начальника міліції управління громадської безпеки УМВС України у Рівненській област

моня бєрєх,твій слог паетічєскій,здалеку читається:))шо ж ти,такий тупий і нєухамоний??:))вже на і мєнтом молодшої ланки(ППС) зробився,чудо березнівське:))вас таких,працівників молодшої ланки-ппсників,твої земляків -трутнів по місту немало шляється:))

керівників не ділять на старих і молодих, пенсіонерів і діючих, а ділять на розумних і дурних

Шановний Арсен Аваков І нардеп Кучерук вже задовбали зі своїм "чудовим" Щируком. Скільки можна? Проти нього виступає багато людей! Він пенсіонер, чого йому лізти знову в систему? Невже немає достойних діючих?

Как говорил Станиславский - " не верю " и даже тому что вы работник. Видел я этих " идейных " Те люди ,которые были на Майдане , ведут себя скромнее, не устраивают истерик и выслушивают мнение собеседника. Со стороны этих "идейных " было одно хамство. Создалось впечатление, что им пообещали лёгких денег , а тут такой облом . Один мужчина из Костополя даже проговорился,что был во все партиях ))) А как же - идейный !

якщо прізвище Камінського ніде не фігурувало, то не значить, що на нього не має інформації. Особисто в мене є на нього інформація, якщо ця нахаба буде лізти на посаду я цю інформацію оприлюдню і ініціюю порушення проти нього кримінальних справ. нехай спочатку виконає рішення суду і виплатить борг, який якраз рахується за ним в наслідок його неправомірних дій, а точніше бездіяльності

Прізвище Камінський взагалі ніде не фігурувало, ніколи. Людина абсолютно не публічна і алкоголь не вживає. І якщо не володієте інформацією, то не пишіть.
Доречі, нахаба, який хоче відбити свої 2,5 мільйони зустрічається із всіма представниками громадських організацій, переконує та підкупляє людей, особливо автомайданівців, каже, що він дуже компетентний і наведе лад! А чому він пішов із минулої прекрасної роботи із величезним окладом? Може розслідування проведемо?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.